Objekt se dělí na dva apartmány: Apartmán Mlynářský a Apartmán Selský, ke kterým spolunáleží dva dvoulůžkové pokoje. V chalupě se nachází celkem 5 ložnic, 2 kuchyně, 2  obývací pokoje, 3  WC a 2  koupelny.

Celý objekt je vytápěn plynovým topením. Voda je z vodovodního řádu. Ubytovaní mají k dispozici bezpečnou, oplocenou zahradu se zahradní pergolou a krbem, zahradní nábytek, úschovnu pro lyže či kola a pro děti je zde velká trampolína, pískoviště s hračkami, houpačka a jiné. Parkování je u objektu.
Majitel v domě nebydlí.

Mlynářský apartmán – větší apartmán: celkem 7 lůžek (5 lůžek + 2 přistýlky)

V přízemí se nachází prostorná, obytná, plně vybavená kuchyňská linka s prostornou lednici i s mrazákem, plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar aj. Obývací část kuchyně tvoří příjemné posezení u krbových kamen a velký dřevěný selský stůl. Zde se také nachází soc. zař. – koupelna se sprchou, WC.
V patře se nachází obytný pokoj s TV, z kterého lze projít na prostorný balkon s výhledem na ovocnou zahradu a hory. Velká pohodlná rohová sedačka také slouží jako rozkládací postel + 2 přistýlky. Zde je vchod do samostatné ložnice s velkou manželskou postelí + postel.

Každý apartmán má svůj samostatný vchod a připojení k WIFI

Selský apartmán – menší apartmán: celkem 4 lůžka

Obývací pokoj tvoří pohodlná rozkládací pohovka a sezení u TV. Dřevěný stůl a posezení je součásti obývací části, která je propojena s kuchyní a s novými  kachlovými kamny. Ty dodávají tu pravou chalupářskou atmosféru a na jaře a na podzim krásně prohřejí celý apartmán. Kuchyně je plně vybavená s indukční deskou, ledničkou, myčkou, varnou konvici, mikrovlnnou troubou. Ložnice má vestavěné patrové postele, kde je popř. možnost jedné menší přistýlky. Odtud je vchod do koupelny  s prostorným sprchovým koutem + samostatné WC. K dispozici je automatická pračka.

Každý apartmán má svůj samostatný vchod a připojení k WIFI.

Dva dvoulůžkové pokoje v podkroví:

Oba pokoje mají manželskou postel a jsou vybavené kvalitní paměťovou matraci. Je lze popř. místo pro cestovní postýlku či přistýlku pro dítě. Tyto lze pronajmout jak k většímu či menšímu apartmánu. Bohužel pronájem pouze pokojů není možný jelikož nemají samostatnou koupelnu. Tyto pokoje mají k dispozici samostatné WC v přízemí.